Skip links

SAMSUN KOMBİ SERVİSİ

Samsun da uzman kombi servisi olarak , buderu kombi servisi, maktek kombi servisi, viessman kombi servisi, baxi kombi servisi, viessman kombi bakım onarım servisi, vaillant kombi servisleri, ile ailenize ve bütçenize en uygun hizmeti veriyoruz, Verdiğiniz paranın hakkını sonu kadar alabileceğiniz hizmet ve parça hizmeti sunuyoruz . Kombiniz sizin için değerlidir. Uzman kadromuzun kombi hizmetinde sizlere verceği guvenli kombinizin kısa sureli arızalanmaları ortadan kaldırmaktadır.

Kombi Kazanın bakımı, cihazın genel kontrolü, parçaların bakımı , gerekli bakımların yapılması Aşamasıdır . Her yıl kombileriniz içi gerekli bakımlarınların yapılası gerekiyor. Faal olmayan kombi kazanlarında , arızalar kısa sürede devreye bakımı yapılmayan bir kombi ile ısı ve fatura tasarrufu yapılması düşünülemez. Kombinin bakımının uzman ve sertifikalı firma tarafından yapılmasına dikkat edin.

samsun yoğuşmalı kombi

Kombi hiç çalışmıyorsa
a) Bugün kullanılan pek çok kazan, kazanda su olmadığında güvenlik olarak çalışmaz. Su tükenmiş olabilir. Standart su basıncı 1.5 bardak olmalıdır.
b) kombiye elektrik gelmeye bilir. Elektrik şalteri açılmamış olabilir
c)Kombiye gaz gelmiyordur. Gaz vanası kapalı olabilir
d) Gaz vanası açıkken cihazın çalıştırılması durumunda uyarı (kırmızı ışık) yanabilir
e) kombide bulunan konum anahtarı (yaz / kış) yanlış konumda olabilir
f) Kombinizin kontrol edilmesi durumunda, pilot alevi yanmayabilir.
g) Tüm bu işlemlerden başarılı olmamışsanız, lütfen güvenilir olduğunuz bir teknik servisi arayın.